Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy

Członkowie koła partii .Nowoczesna w Ostródzie zainaugurowali w piątek 21 kwietnia akcję „Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy”. Cieszyła się ona sporym zainteresowaniem. W ciągu pierwszej godziny mieszkańcy Ostródy zrobili kilkadziesiąt wpisów.

Od 21 kwietnia do 19 maja każdy może zapisać swoją potrzebę, albo pomysł na zmianę dotyczącą codziennego życia mieszkańców miasta. Wystarczy przyjść do Galerii Handlowej przy ul. Jana Pawła II w Ostródzie i doczepić do tablicy swoje pomysły. Co tydzień będą publikowane podsumowania wyników akcji, a jej zwieńczeniem będzie szersza prezentacja, połączona z otwartym spotkaniem  członków .Nowoczesnej, w którym wezmą udział także goście z pierwszych szeregów partii.

Akcja ma na celu wyłonienie i zebranie autentycznych postulatów i potrzeb zgłaszanych przez mieszkańców i turystów odwiedzających Ostródę, które powinny być brane pod uwagę i realizowane przez władze samorządowe.

– Rolą osób sprawujących władzę jest realizowanie programu rozwoju miasta, który wynika z realnych potrzeb mieszkańców i zakłada strategiczne i długofalowe podejście, a nie krótkowzroczne koncentrowanie się na perspektywie jednej, czy góra dwóch kadencji. – wyjaśnia Waldemar Graczyk, przewodniczący koła Nowoczesnej w Ostródzie. – Zebrane postulaty wykorzystamy zarówno w czasie przyszłorocznych wyborów samorządowych, jak i w przyszłej codziennej pracy. – wyjaśnia Graczyk.

Tablica, do której można przyczepiać zapisane postulaty znajduje się w Galerii Handlowej przy ul. Jana Pawła II. Jeśli ktoś nie może osobiście pojawić się w Galerii, istnieje możliwość wzięcia udziału w akcji poprzez Internet – szersze informacje można naleźć na stornie www.nowoczesnaostroda.biuroprasowe.pl  lub na fanpage’u koła Nowoczesnej na facebooku: www.facebook.com/nowoczesna.ostrodzki (Nowoczesna Powiat Ostródzki).

Bezpośredni link do internetowej wersji ankiety potrzeb – Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy Online

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?